Rastų pjovimas, džiovinimas, lentų dalinimas, rūšiavimas, skersavimas, klijavimas, obliavimas, kalibravimas, frezavimas, gręžimas, surinkimas, dažymas, lakavimas, impregnavimas, alyvavimas ir medienos transportavimas – visos apdirbimo paslaugos po vienu stogu. Patyrę profesionalai, universali įranga (formatinio pjovimo, dalinimo, klijavimo, dygiavimo, keturpusio obliavimo, frezavimo, kalimo, dažymo, kt.) ir ilgametė patirtis užtikrina aukštą kokybę ir greitą gamybos laiką.

Turite užsakymą, tačiau trūksta reikalingų technologijų ir darbo priemonių? Užsakovai reikalauja daugiau nei galite pagaminti ir ieškote galimybės perleisti dalį užsakymo kitam gamintojui? Jūsų užsakymas per mažas, kad kitos medienos apdirbimo įmonės apsiimtų jį atlikti? O gal tiesiog norite, kad kažkas padarytų visą darbą už Jus? Jei turite šių ar panašių bėdų – jau radote jų sprendimą. Turėdami modernią medienos apdirbimo įrangą ir patyrusių profesionalų kolektyvą galime pasiūlyti įvairių aukštos kokybės paslaugų:

Rastų pjovimas – turėdami lengvai reguliuojamą apvalios medienos pjovimo liniją, pjauname rąstus bet kokių kliento pageidaujamų matmenų viengubo ir dvigumo pjovimo lentomis.

Medienos džiovinimas – kartu su partneriais kompiuterizuotomis džiovyklomis užtikriname kokybišką medienos džiovinimą iki kliento pageidaujamos drėgmės.

Lentų dalinimas – diskinėmis medienos dalinimo staklėmis preciziškai tiksliai daliname viengubo pjovimo lentas į dvigubo pjovimo medienos ruošinius.

Rūšiavimas – patyrę mūsų kolektyvo profesionalai kokybiškai rūšiuoja lentas ir medienos ruošinius pagal kliento pageidavimus.

Skersavimas – milimetrų tikslumu bet kokiais kliento pageidaujamais kampais formatinio pjovimo staklėmis skersuojame medienos ir plokščių ruošinius.

Klijavimas – galingais medienos klijavimo presais klijuojame medieną tiek pločiu, tiek ilgiu (dygiuojame). Maksimalus plotis iki 1100 mm, ilgis – iki 6000 mm, storis – iki 120 mm.

Obliavimas – precizišku tikslumu keturpusio obliavimo staklėmis kalibruojame ir obliuojame medienos ruošinius.

Frezavimas – įvairiomis frezomis frezuojame medienos ruošinius.

Gręžimas – daugiašpindelinėmis gręžimo staklėmis dideliu tikslumu gręžiame medienos ir plokščių ruošinius.

Surinkimas – surenkame gaminius viniakalėmis kaldami vinis, kabes ir pneumatiniais suktukais sukdami medsraigčius ir savisriegius.

Dažymas, lakavimas, impregnavimas ir alyvavimas – pneumatiniais purkštukais  ir kitais įrankiais dažykloje kokybiškai ir tolygiai dažome, lakuojame, impregnuojame ir alyvuojame medienos, plokščių ir kitus gaminius bei jų ruošinius.

Transportavimas – užsakytą apdirbti medieną galime paimti savo transportu ir po paslaugų atlikimo pristatyti Jūsų nurodytu adresu.