Viskas vienoje vietoje

Viską nuo rąstų įsigijimo ir pjovimo iki medienos pavertimo galutiniu produktu darome savo rankomis, todėl Jums nereikia ieškoti kelių medienos pardavėjų ir perdirbėjų, kad šie atliktų visas reikalingas funkcijas. Mes atliekame visą darbą nuo pradžios iki pabaigos, o Jūs sutaupote laiko ir pinigų išvengdami medienos vežiojimo po kelias skirtingas apdirbimo paslaugas siūlančias įmones.

 

Patirtis ir inovacijos

Dirbame nuo 1994 metų ir esame daug patirties sukaupę savo srities profesionalai. Įsikūrę kaip šeimos verslas puoselėjame įtikimo bet kokiems kliento poreikiams tradicijas, o įsigydami modernią medienos apdirbimo įrangą ir skatindami nuolatinį savo darbuotojų tobulėjimą užtikriname aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų garantiją.

 

Patys perkame ir ruošiame medieną

Gamybą atliekame nuo rąsto iki galutinio produkto, kiekviename etape kruopščiai prižiūrėdami žaliavų ir darbų atlikimo kokybę, todėl užtikriname, kad Jus pasiekia tik aukščiausios kokybės produkcija.

 

Kiekvienas klientas mums svarbiausias

Kad ir kokie maži, išskirtiniai ar sudėtingi Jūsų poreikiai būtų, visada mums esate įdomus klientas. Kai didžiosios medienos apdirbimo įmonės dažniausiai atsisako bendradarbiavimo su klientais, kurie neužsakinėja produkcijos pilnais sunkvežimiais – mes ne tokie. Draugiški mūsų medienos apdirbimo profesionalai ras sprendimą Jūsų bėdai, net jei Jums tereikia vienos ypatingai apdirbtos lentos savo asmeniniam projektui.